Parameter Produk
| Jeneng Produk | Tabung Pemanas Cair Logam Tahan MABE kanggo Kulkas |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Dawane kawat timbal | 700-1000mm (khusus) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Tabung pemanas defrost logam digunakake kanggo bagean kulkas MABE, diameter tabung 6,5mm lan dawane tabung 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm lan liya-liyane. Dawane tahan pemanas defrost bisa disesuaikan, voltase bisa digawe 110-230V. | |
Konfigurasi Produk
Ganti kulkas Mabe-Patrick sampeyan nganggo pemanas defrost. Kompatibel karo merek Mabe lan Patrick. Jaga kulkas sampeyan tetep lancar nganggo bagean sing berkualitas tinggi iki.
Bagean tabung pemanas defrost iki dirancang khusus kanggo kulkas Mabe lan Patrick, kanggo njamin kompatibilitas lan kinerja sing optimal. Wangun lan dawane pemanas defrost ndadekake cocok kanggo macem-macem model ing merek kasebut. Resistensi iki minangka komponen sing bisa dipercaya kanggo njaga fungsi kulkas sampeyan.
Pemanas Cair kanggo Model Pendingin Udara
Kauntungan Produk
1. Pemanas defrost ruangan adhem kanggo defrost utamane digunakake ing peralatan pendingin kayata pendingin udara, kulkas, freezer, lan liya-liyane.
2. Nduweni insulasi sing apik lan tahan banyu.
3. Produksi tabung pemanas defrost umume nggunakake baja tahan karat 304, sing nduweni korosi sing apik.
4. Spesifikasi pemanas defrost kulkas (diameter tabung, bentuk, dawa, daya lan voltase) bisa disesuaikan karo kabutuhan klien.
JINGWEI Wokshop
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















