| Jeneng Produk | Pemanas Cair kanggo Evaporator |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Wangun tabung | lurus, bentuk U, A-Atype, lan khusus |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | pemanas defrost kanggo evaporator |
| Diameter sirah karet | 9.0mm, 9.5mm, lan liya-liyane. |
| Dawane kawat timbal | standar yaiku 800mm, utawa khusus |
| Persetujuan | CE/CQC |
| 1. Diameter tabung Pemanas Defrost kanggo Evaporator yaiku 6,5mm, 8,0mm lan 10,7mm; 2. Wangun pemanas defrost kita duwe lurus, jinis AA, wujud U lan wujud khusus liyane; 3. Diameter sirah karet tabung pemanas defrost duwe 9.0mm lan 9.5mm lan 11mm; 4. Kawat utama pemanas tubular defrost yaiku 800mm, iki dawa standar kita; Dawane kawat sing luwih dawa uga bisa disesuaikan; 5. Pemanas defrost kanggo unit cooler cocok kanggo DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120, lan liya-liyane. Model unit cooler sing beda-beda, dawane tabung pemanas defrost beda-beda, lan ukurane bisa disesuaikan karo kabutuhan pelanggan. 6. Pemanas defrost bisa dipanasake, sampeyan bisa mbengkongake wujud apa wae dhewe, warna tabung ijo peteng sawise dipanasake. | |
Pemanas pencair es kulkas, sing dirancang kanthi teliti kanggo kulkas lan evaporator komersial, nawakake kualitas, kustomisasi, lan perlindungan paling apik ing kelasnya kanggo njamin solusi pencairan es sing efektif ing lingkungan pendingin sing ketat.
Pemanas defrosting utamane digawe saka baja tahan karat 304, lan sealing tabung utamane digawe saka tabung sing dibentuk utawa disusut; Tegangan lan watt pemanas defrost miturut spesifikasi pelanggan;
1. Bahan berkualitas: Digawé kanthi ati-ati saka tabung SS utawa krom berkualitas tinggi, njamin daya tahan lan pencairan sing efektif ing lingkungan komersial.
Pilihan cetakan ujung: Ujung tabung digawe saka silikon sing dicetak kanthi ahli kanggo nyedhiyakake ketahanan ing lingkungan bisnis sing nuntut.
2. Solusi kabel khusus: Sambungan presisi, pemanas disesuaikan kanggo nyukupi spesifikasi unik saka syarat pendinginan komersial.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














