| Jeneng Produk | Pemanas Cair kanggo Wadhah |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 10.7mm |
| Wangun | Wangun U |
| Kekuwatan | 750W |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Tegangan | 230V |
| Pipa saka umpluk | 980mm |
| Karton | 25 pcs siji karton |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Pemanas defrost iki dirancang anyar kanggo ngatasi masalah efek pendinginan sing ala sing disebabake dening angel dicairke ing macem-macem freezer lan lemari kulkas. Elemen pemanas defrost digawe saka tabung baja tahan karat. Miturut kabutuhan pangguna, kaloro pucuke bisa ditekuk dadi bentuk apa wae. Bisa dilebokake kanthi trep ing njero lembaran kipas lan kondensor adhem, sisih ngisor dicairke kanthi listrik ing tray pangumpul banyu. | |
Pemanas defrost nduweni fitur-fitur kayata asil pencairan sing apik, kekuatan listrik sing dhuwur, insulasi sing apik, resistensi, anti korosi lan penuaan, kapasitas kelebihan beban sing kuwat, kebocoran arus sing sithik, stabilitas lan keandalan sing apik, umur layanan sing dawa, lan liya-liyane.
Endhas karet iki wis menang paten nasional. Iki nduweni tingkat keamanan sing dhuwur, segel sing bisa dipercaya, lan tahan lembab.
--- Siji pemanas nganggo siji tas, 25 pcs saben karton
--- 500 pcs (20 karton) kanggo siji kothak kayu
--- 700 pcs (28 karton) kanggo siji kothak kayu
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













