Konfigurasi Produk
Kabel pemanas kepang defrost iki tahan panas lan digunakake ing kulkas, freezer, AC, dispenser banyu, rice cooker, lan peralatan rumah tangga liyane. Kapadhetan daya rata-rata umume kurang saka 40w/m3, lan ing lingkungan suhu rendah kanthi disipasi panas sing apik, kapadhetan daya bisa tekan 60w/m3, lan suhu panggunaan yaiku -60°C+155°C.
Miturut karakteristik panggunaan sing beda-beda saka kabel pemanas silikon defrost, perusahaan kita duwe rong jinis kabel pemanas karet silikon defrost: kabel pemanas karet silikon daya konstan paralel lan kabel pemanas karet silikon defrost sing bisa mbatesi awake dhewe.
Parameter Produk
| Jeneng Produk | Kabel Pemanas Kepang Cair |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Dawane, voltase, lan daya Kabel Pemanas Defrost Braid bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Fitur Produk
1. Tahan suhu sing apik. Kabèhé nganggo karet silikon minangka insulasi lan bahan konduktivitas termal, kalebu kabel listrik), lan suhu sekitar sing bisa digunakake yaiku -60 nganti +200 ℃
2. Konduktivitas termal sing apik: Liwat generasi panas, konduksi panas langsung, efisiensi termal sing dhuwur, pemanasan jangka pendek kanggo entuk efek kasebut.
3. Kinerja listrik sing bisa dipercaya: Nalika saben sabuk pemanas listrik metu saka pabrik, sabuk kasebut ngliwati uji resistensi DC sing ketat, tegangan dhuwur sing dicelupake, lan uji resistensi insulasi kanggo njamin kualitas.
4. Struktur sing kuwat, fleksibel lan gampang ditekuk; Ora ana titik pengikat ing bagean buntut adhem sing terintegrasi. Struktur sing cukup, gampang dipasang.
5. Desain sing kuwat; Dawane pemanasan, dawa kabel, voltase sing dirating. Daya ditemtokake dening pangguna.
Nggawe Gambar
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














