| Jeneng Produk | Pemanas Saluran Pembuangan Silikon Daya Konstan sing Bisa Dipotong |
| Bahan insulasi | karet silikon |
| Kekuwatan | 25W/M, 40W/M, 50W/M |
| Awak pemanas | 5*7mm |
| Tegangan tahan immergence | AC3500V |
| Sertifikasi | CE |
| Dawane pemanasan | bisa dipotong |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100M |
| Pengepakan | 100-150M siji gulungan |
| Dawane pemanas saluran pembuangan silikon bisa dipotong dhewe, dayane bisa disesuaikan karo kabutuhan, daya standar yaiku 25W/M, 40W/M lan 50W/M, daya khusus apa wae bisa hubungi kita kanggo tuku. Struktur pemanas pipa saluran pembuangan silikon 1. Kawat pemanas kuwi digawe saka rong kabel tembaga timah kanthi potongan 0,75 m'. 2. Lapisan isolasi digawe saka karet silikon kanthi ekstrusi. 3. Kawat heliks paduan kekuatan tinggi lan permukaan karet silikon dadi inti pemanas. 4. Sealant sing digawe nganggo metode ekstrusi | |
Kawat pemanas pipa daya konstan minangka jinis peralatan pemanas anyar, sing bisa digunakake sacara wiyar ing industri, medis, omah, lan bidang liyane. Iki nggunakake teknologi pemanas listrik canggih kanggo manasi obyek kanthi daya konstan, sing bisa ningkatake efisiensi pemanasan kanthi efektif, lan uga bisa nggayuh kontrol otomatis kanggo njamin stabilitas lan akurasi suhu pemanasan.
Tegangan 30-240V ditemtokake dening pangguna:
1. 25W/M, tahan voltase AC3500V, gunakake watesan paling dawa 65M;
2. 40W/M, tahan voltase AC3500V, gunakake watesan paling dawa 50M;
3. 50W/M, tahan voltase AC3500V, gunakake watesan paling dawa 44M;
1. Pemanasan lantai bangunan, gudang pendingin, lan gudang;
2. Pemanasan ramp lan pencairan atap.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat / WhatsApp: +86 15268490327
ID Skype: amiee19940314















