| Jeneng Produk | Elemen Pemanas Karet Silikon Kustom |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon iki isine bantalan pemanas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, lan kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Elemen pemanas karet silikonminangka jinis elemen film pemanas listrik alus sing kasusun saka tahan suhu dhuwur, konduktivitas termal dhuwur, kinerja insulasi sing apik, karet silikon kekuatan apik, bahan sing dikuatake serat tahan suhu dhuwur lan sirkuit film pemanas logam. Komponen utama sakabantalan pemanas karet silikonkalebu rong lembar kain serat kaca lan rong lembar gel silika sing dipencet, minangka awak pemanas sing fleksibel, bentuke bisa dirancang miturut kabutuhan, nggawe transfer panas menyang papan apa wae sing kudu dipanasake.pemanas tikar karet silikonKekandelan standar yaiku 1.5mm, nduweni kelembutan sing apik, bisa kontak rapet karo obyek sing dipanasake.
1. Kekuatan fisik lan sipat alus sing apik banget, bisa kena macem-macem wujud barang sing digawe panas.
2. Bisa digawe dadi wujud apa wae, kalebu wujud telung dimensi, uga bisa digawe kanggo macem-macem bolongan supaya gampang dipasang.
3. Bobot entheng, kekandelan bisa diatur ing macem-macem ukuran (kekandelan minimal mung 0,5mm), kapasitas panas cilik, bisa entuk tingkat pemanasan sing cepet lan akurasi kontrol suhu sing dhuwur.
4. Tahan cuaca lan tahan tuwa sing apik, amarga bahan insulasi permukaan film termal listrik bisa kanthi efektif nyegah retakan permukaan produk lan nambah kekuatan mekanik, lan bisa nambah umur produk kanthi signifikan.
Pemanas bantalan karet silikonnduweni macem-macem aplikasi, bisa ditrapake kanggo kabeh kesempatan sing mbutuhake pemanasan utawa insulasi termal, industri kimia kayata industri petrokimia, panganan ing industri produksi bir lan industri otomotif, eksperimen, pembangkit listrik tenaga nuklir, teknik mesin, platform lepas pantai, teknik perlindungan lingkungan. Kajaba iku,bantalan pemanas silikonuga digunakake kanggo pemanasan lan insulasi peralatan medis.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




