Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Crankcase |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Bahan | karet silikon |
| Ambane sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, lan liya-liyane. |
| Dawane sabuk | Disesuaikan |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Sabuk pemanas crankcase |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Persetujuan | CE |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingpemanas bak mesinAmbane bisa digawe 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, lan liya-liyane. Pemanas crankcase bisa digunakake kanggo pencairan kompresor AC utawa silinder kipas pendingin.sabuk pemanas crankcasedawane bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas crankcase duwé kawat tahan paduan nikel-kromium sing disusun rapi minangka elemen pemanas, sing cepet panas lan distribusi suhu rata. Lapisan insulasi digawe saka karet silikon lan kain serat Kevlar, busa impor, lan liya-liyane, sing tahan suhu dhuwur lan endhek, tahan korosi, insulasi dhuwur, lan tahan awet. Lapisan iki kasusun saka telung lapisan, kalebu lapisan njero, lapisan insulasi tengah, lan lapisan pelindung njaba. Lapisan iki nduweni tahan panas sing apik lan kinerja insulasi sing bisa dipercaya, fleksibel, lan bisa kontak langsung karo obyek sing dipanasake, nduweni efisiensi panas sing dhuwur, lan gampang digunakake, bisa langsung dililit ing sekitar permukaan bagean sing dipanasake.
Fungsi Produk
Sabuk pemanas crankcase kompresor kanggo nyegah kompresor ngasilake kompresi cairan nalika miwiti lan operasi. Ing operasi musiman AC, utawa sawise AC sentral dipasang, sadurunge boot pertama (utawa commissioning), perlu dipanasi unit luwih dhisik (umume luwih saka 6 jam). Sawise catu daya maju, catu daya sabuk pemanas kompresor, refrigeran cair ing kompresor bisa diuap luwih dhisik kanggo njamin umur layanan kompresor. (Tips, nalika AC ora digunakake sajrone wektu sing suwe, perlu mateni unit internal lan eksternal, amarga pemanas crankcase bakal ngasilake kerugian daya tartamtu.)
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













