| Jeneng Produk | Pemanas Crankcase Kompresor |
| Bahan | Karet silikon |
| Jembar | 14mm, 20mm, 25mm, lan liya-liyane. |
| Dawane sabuk | Disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus. |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | Disesuaikan |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas bak mesin |
| Model terminal | Disesuaikan |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| IngSabuk Pemanas Kompresordigunakake kanggo crankcase AC, sabuk pemanas crankcase kita duwe 14mm lan 20mm, dawane sabuk bisa digawe miturut keliling Crankcase sampeyan. Sampeyan bisa ngetutake dawa sabuk lan daya milih jembar pemanas crankcase sing cocog. | |
Sabuk pemanas crankcaseminangka produk listrik, utamane digunakake ing macem-macem jinis crankcase ing industri AC lan pendinginan, fungsi utamane yaiku kanggo nyegah pencampuran refrigeran lan lenga beku. Nalika suhu mudhun, refrigeran bakal larut menyang lenga sing didinginkan luwih cepet, nyebabake refrigeran gas kondensasi ing pipa, lan nglumpuk ing bentuk cair ing crankcase. Yen ora ditangani kanthi tepat wektu, iki bisa nyebabake kegagalan pelumasan kompresor, lan ngrusak crankcase lan batang penghubung. Mulane,sabuk pemanas crankcasedirancang kanggo nyegah iki kedadeyan liwat pemanasan, kanggo njamin operasi kompresor normal lan ngluwihi umur layanan.
1. Dawane desain, voltase sing dirating, daya sakapemanas bak mesin(umume ora luwih saka 100W saben meter), dawane stopkontak ditemtokake dening pangguna.
2. pemanas crankcase silikonbisa mlaku kanthi normal ing suhu sekitar saka -30℃ nganti +180℃, lan kelembapan relatif udara sekitar ora luwih saka 90% ( suhu 25℃).
3. Tegangan kerjane yaiku 187V nganti 242V 50Hz.
4. Ing kahanan normal (25℃) deviasi resistensi DC kurang saka ±7% saka nilai standar.
5. Ingpemanas kompresor crankcaseSuhu kerja permukaan kudu seragam, deviasi ora luwih saka ±10%, suhu maksimal ora luwih saka 150℃.
6. Ingsabuk pemanas kompresorkudune bisa tahan uji voltase ACl800V/1mΩ, ora ana fenomena kerusakan lan flashover.
7. Ing suhu kerja, arus bocor saka sabuk pemanas silikonora kena ngluwihi 0.1mA.
8. Sawisé uji coba perendaman, resistensi insulasi sakapemanas crank case karet silikonora kena kurang saka 100MΩ.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














