| Jeneng Produk | Pemanas Tubular Pencairan Tipe U Kamar Dingin |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Dawane tabung | Disesuaikan |
| Tegangan | 12V-230V |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Cair |
| Dawane kawat timbal | 700mm, utawa disesuaikan |
| Metode segel | segel nganggo sirah karet utawa tabung sing bisa disusut |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Pemanas Tubular Defrosting Tipe U utamane digunakake kanggo pendingin unit, dawane unilateral L sing bentuke U disesuaikan karo dawa bilah evaporator, lan diameter tabung pemanas defrost standar yaiku 8,0mm, daya sekitar 300-400W saben meter. Cara segel kanggo manasi tabung nganggo kawat timbal nganggo pemanas karet utawa sing bisa disusut, bisa disesuaikan karo kabutuhan, mode segel standar yaiku segel sing dicetak nganggo endhas karet. | |
Pemanas tubular pencairan es iki digawe saka baja tahan karat 304 minangka selubung pelindung, kawat pemanas paduan kualitas dhuwur minangka awak pemanas, lan diisi bubuk magnesium oksida sing dimodifikasi. Miturut kabutuhan pelanggan, dawa lan bentuk produk kasebut digawe cocog. Iki utamane digunakake kanggo pencairan peralatan pendingin, kayata kulkas, freezer, chiller, panyimpenan adhem, lan liya-liyane.
Tabung pemanas defrost bentuk U nduweni ciri respon termal sing cepet, presisi kontrol suhu dhuwur, lan efisiensi termal komprehensif sing dhuwur. Elemen pemanas defrost iki nduweni tujuan kanggo entuk efek defrost sing luwih apik. Kanthi: tahan korosi, ora gampang teyeng, tahan panas sing apik, aman, cetakan fleksibel, lan kaluwihan liyane.
Elemen pemanas tubular defrost utamane digunakake ing kulkas, kulkas, chiller, evaporator lan peralatan pendinginan liyane, yaiku mesin sing lagi beroperasi kanggo entuk efek pendinginan sing luwih apik.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














