| Jeneng Produk | Kawat Pemanas Freezer Kamar Dingin |
| Bahan | Karet silikon |
| Diameter kawat | 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Dpemanas kawat efrost |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| panyimpenan lawas, freezer, efek pencairan lan defogging lemari pajangan kulkas. Dpemanas kawat efrostBahan bisa dipilih karet silikon utawa PVC, spesifikasi bisa disesuaikan karo kabutuhan. KanggoKawat pemanas karet silikon,bisa ditambahake kepang baja tahan karat, aluminium utawa fiberglass. Iki kanthi efektif nglindhungi lapisan insulasi ing permukaan kawat pemanas sajrone instalasi saka kerusakan sing nyebabake korsleting. | |
Prinsip kerja panyimpenan adhemkawat pemanas rangka pintusejatine prasaja banget, yaiku panas sing diasilake deningkabel pemanas cairmanasi udhara ing sekitar kusen lawang kanggo entuk efek ngontrol suhu. Umumé, kabel pemanas bakal ngasilake panas tartamtu liwat arus, ngunggahake suhu ing sekitar kusen lawang menyang suhu tartamtu, supaya entuk tujuan ngontrol suhu.
Kanggo nyegah kusen lawang panyimpenan adhem saka pembekuan lan pendinginan cepet sing nyebabake segel sing ora apik,kawat pemanas freezerbiasane dipasang ing sekitar kusen lawang panyimpenan adhem. Panyimpenan adhempemanas kawat rangka pintuutamane nduweni rong peran ing ngisor iki:
1. Nyegah lapisan gula
Ing lingkungan sing adhem, kelembapan ing udhara gampang ngembun dadi manik-manik banyu, mbentuk embun beku, sing ndadekake kusen lawang panyimpenan adhem dadi atos, sing nyebabake kinerja penyegelan sing kurang apik. Ing wektu iki,kabel pemanas cairbisa manasi udhara ing sekitar kusen lawang, nyebabake embun beku leleh, saengga nyegah es.
2. Kontrol suhu
Panyimpenan adhemkawat pemanas rangka pintubisa manasi udhara ing sekitar kusen lawang, saengga nambah suhu udhara, ngontrol suhu ing sekitar kusen lawang, ngindhari pendinginan sing tajem, sing kondusif kanggo stabilitas suhu internal panyimpenan adhem.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














