| Jeneng Produk | Pemanas Saluran Pembuangan Kamar Dingin kanggo Freezer |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Ukuran | 5*7mm |
| Bahan | karet silikon |
| Dawane | 0.5M-20M |
| Dawane kawat timbal | 1000mm |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Pemanas saluran pembuangan |
| Terminal | disesuaikan |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Persetujuan | CE |
| Daya pemanas saluran pembuangan bakal digawe 40W/M utawa 50W/M, uga bisa disesuaikan karo daya pemanas saluran liyane. Dawane kabel timbal yaiku 1000mm kanthi standar, 1500mm utawa 2000mm bisa disesuaikan. Kawat pemanas sing disambungake karo kabel timbal ditutup nganggo karet, iki bakal dadi fungsi tahan banyu sing apik lan bisa digunakake kanggo pencairan es. Yen lapisan insulasi rusak, sing paling apik yaiku ngganti pemanas pipa saluran pembuangan anyar. | |
Gambar Paket
Bilah pendingin udara pungkasane bakal beku sawise dioperasikake sawetara wektu. Ing wektu kasebut, banyu sing leleh bisa dibuwang saka kulkas liwat pipa pembuangan kanthi nggunakake kabel pemanas antibeku.
Banyu sing wis dicairke bakal beku ing suhu ngisor 0°C nalika sisih ngarep pipa saluran dilebokake ing kulkas, saengga nutup pipa saluran. Kawat pemanas kudu dipasang kanggo nyegah banyu sing wis dicairke ora beku ing pipa saluran. Supaya banyu bisa metu kanthi lancar, kawat pemanas dilebokake ing pipa saluran kanggo manasi lan uga ngcairke pipa kanthi bebarengan.
1. Desain tahan banyu sing lengkap
2. Isolator lapisan ganda
3. Simpul pengepres cetakan, keluwesan
4. Cakupan sing ditrapake kanggo insulator karet silikon: -60°C nganti +200°C
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













