Parameter Produk
| Jeneng Produk | Tikar Pemanas Karet Silikon Cina |
| Bahan | Karet silikon |
| Kekandelan | 1.5mm |
| Tegangan | 12V-230V |
| Kekuwatan | disesuaikan |
| Wangun | Bunder, kothak, persegi panjang, lan liya-liyane. |
| Perekat 3M | bisa ditambahake |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi sing diisolasi | 750MOhm |
| Gunakake | Bantalan Pemanas Karet Silikon |
| Termianl | Disesuaikan |
| Paket | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pemanas Karet Silikon iki isine bantalan pemanas karet silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa saluran pembuangan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, lan kawat pemanas silikon. Spesifikasi bantalan pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo kabutuhan klien. | |
Konfigurasi Produk
Tikar pemanas karet silikon cocok banget digunakake ing mesin pengering beku amarga fleksibilitas, kemampuan pemanasan sing seragam, lan daya tahane. Tikar pemanas karet silikon bisa digawe khusus ing macem-macem bentuk, ukuran, lan kapadhetan watt supaya cocog karo kabutuhan khusus mesin pengering beku. Tikar pemanas karet silikon bisa disesuaikan karo panyuwunan sampeyan, kaya ukuran, voltase, lan daya, lsp. Kanthi milih lan ngetrapake tikar pemanas karet silikon sing cocog, sampeyan bisa nambah efisiensi lan keandalan mesin pengering beku sampeyan, njamin asil pangatusan sing konsisten lan berkualitas tinggi.
Fitur Produk
1. Pemanasan Seragam:Alas pemanas karet silikon nyedhiyakake distribusi panas sing rata ing sadawane permukaane, sing penting banget kanggo njaga suhu sing konsisten ing njero pengering beku.
2. Fleksibilitas:Tikar pemanas karet silikon iki bisa gampang dicetak utawa dililit ing wangun lan permukaan sing kompleks, njamin kontak termal sing apik lan transfer panas sing efisien.
3. Kekuwatan:Tikar pemanas karet silikon kuwat lan bisa tahan lingkungan sing atos, kalebu suhu endhek sing ditemoni ing proses pengeringan beku.
4. Wektu Respon Cepet:Tikar pemanas karet silikon cepet panas, saengga bisa ngontrol proses pangatusan kanthi tepat.
Aplikasi Produk
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









