Parameter Produk
| Jeneng Produk | Kawat Pemanas Isolasi PVC Cina |
| Bahan Isolasi | PVC |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Dawane, voltase, lan daya Kawat Pemanas Insulasi PVC China sing bisa dicairke bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
Kawat pemanas sing diisolasi PVC utamane kasusun saka kawat pemanas listrik paduan lan lapisan insulasi PVC kain insulasi suhu dhuwur. Nalika digunakake, kawat iki nduweni karakteristik pemanasan cepet, suhu seragam, efisiensi termal sing dhuwur lan ketangguhan sing apik. Kawat pemanas defrost PVC Kawat paduan resistensi dililit ing kawat serat kaca, utawa kawat paduan resistensi tunggal dipelintir minangka kawat inti, lan lapisan njaba ditutupi lapisan insulasi PVC.
Fitur Produk
1. Efisiensi konversi pemanas listrik sing dhuwur. Kawat pemanas berinsulasi PCV nduweni efisiensi konversi listrik sing dhuwur lan bisa ngirit energi kanthi efektif. Kawat iki nduweni kaluwihan pemanasan cepet, pemanasan seragam, pemanasan sing aman, hemat energi, umur batere sing luwih dawa lan liya-liyane.
2. Konduktivitas listrik sing apik. Kabel pemanas sing diisolasi PVC nduweni konduktivitas listrik sing apik, kinerja hemat energi sing apik lan ora kena pengaruh arus.
3. Kinerja insulasi tahan banyu lan panas sing apik. Sanajan lapisan PVC pertama yaiku lapisan katun sing kasusun saka katun jarum utawa katun paving, lapisan kapindho yaiku lapisan pemanas sing kasusun saka kawat pemanas sing dibungkus silikon, lan lapisan katelu yaiku lapisan lapisan sing diikat sing kasusun saka kain non-anyaman. Produksi kasebut ora mung bisa ningkatake insulasi panas lan kelembutan lembaran pemanas, nanging uga nduweni kinerja insulasi tahan banyu lan panas sing apik.
4. Umur dawa. Lapisan pelindung insulasi njaba digawe saka PVC, kawat serat kaca, kawat tembaga timah, lan umur layanan bisa dijamin luwih saka 5 taun. Ing kahanan sing padha, umur layanan kawat pemanas PVC luwih dawa tinimbang kawat logam.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













