| Jeneng Produk | Produsen Elemen Pemanas Oven Microwave Cina |
| Status Kelembapan Resistensi Isolasi | ≥200MΩ |
| Sawise Tes Panas Lembab Resistensi Isolasi | ≥30MΩ |
| Kondisi Kelembapan Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, lan liya-liyane. |
| Wangun | lurus, awujud U, awujud W, lan liya-liyane. |
| Tegangan tahan | 2.000V/menit |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | Elemen Pemanas Oven |
| Dawane tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disesuaikan |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disesuaikan |
| Ingelemen pemanas ovendigunakake kanggo microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven bisa disesuaikan karo gambar utawa conto klien. Diameter tabung bisa dipilih 6,5mm, 8,0mm utawa 10,7mm. JINGWEI HEATER minangka pabrik tabung pemanas profesional, voltase lan daya sakaelemen pemanas ovenbisa disesuaikan karo kabutuhan. Lan tabung elemen pemanas oven bisa dipanasake, warna tabung bakal dadi ijo peteng sawise dipanasake. Kita duwe akeh jinis model terminal, yen sampeyan kudu nambah terminal, sampeyan kudu ngirim nomer model dhisik. | |
Tabung pemanas ovenminangka jinis elemen pemanas listrik, digunakake sacara wiyar ing kabeh jinis peralatan pemanas, kalebu oven, pengering, pemanas lan liya-liyane.elemen pemanas oven microwavedigawe saka baja tahan karat, kawat paduan elektrotermal spiral (kayata nikel-kromium, paduan wesi-kromium) disebar ing sadawane sumbu tengah tabung. Rongga kasebut diisi bubuk magnesium oksida kristal kanthi insulasi lan konduktivitas termal sing apik. Ikielemen pemanas tubular listriknduweni ciri struktur sing prasaja, kekuatan mekanik sing dhuwur, efisiensi termal sing dhuwur, aman lan dipercaya, instalasi sing gampang, umur layanan sing dawa, lan liya-liyane.tabung pemanas listrikcocok kanggo kabeh jinis tangki saltpeter, tangki, tangki lenga, pemanas tangki asam lan alkali lan tungku peleburan logam sing bisa dilebur, tungku pemanas udara, oven pengering, cetakan pres panas lan piranti liyane.
1. Prinsip pemilihan pipa: tahan suhu, tahan korosi.
2. Pilihan kawat resistensi: Cr20Ni80
3. Pilihan bubuk magnesium oksida: bubuk magnesium oksida kelas industri
4. Pilihan bahan sealing: lenga silikon +704 sealant
5. Antarane faktor-faktor sing mengaruhi kualitas tabung pemanas listrik baja tahan karat 380V, kualitas bahan kasebut penting banget.
6. Pilihan bahan mentah sing cukup kanggo pipa panas listrik minangka premis kanggo njamin kualitaspipa panas listrik.
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














