Parameter Produk
| Jeneng Produk | Pemanas Kawat Pemanas Lawang Cina kanggo Rangka Freezer |
| Bahan Isolasi | Karet silikon |
| Diameter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, lan liya-liyane. |
| Dawane pemanasan | disesuaikan |
| Dawane kawat timbal | 1000mm, utawa khusus |
| Werna | putih, abu-abu, abang, biru, lan liya-liyane. |
| MOQ (Kebutuhan Keuangan) | 100 pcs |
| Tegangan tahan ing banyu | 2.000V/menit (suhu banyu normal) |
| Resistensi terisolasi ing banyu | 750MOhm |
| Gunakake | kabel pemanas cair |
| Sertifikasi | CE |
| Paket | siji pemanas nganggo siji tas |
| Ingpemanas kawat kusen lawang defrostDawane, voltase lan daya bisa disesuaikan karo kabutuhan. Diameter kawat bisa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, lan 4.0mm. Permukaan kawat bisa digawe saka firberglass, aluminium utawa baja tahan karat. Ingpemanas kawat defrostBagian pemanas nganggo konektor kawat timbal bisa disegel nganggo endhas karet utawa tabung penyusutan tembok ganda, sampeyan bisa milih miturut kabutuhan panggunaan sampeyan dhewe. | |
Konfigurasi Produk
IngPemanas Lawang Pemanas Kawatkasusun saka telung bagean: lapisan kepang logam, lapisan njaba insulasi, lan inti kawat. Bahan lapisan kepang logam iki nduweni telung jinis serat kaca, baja tahan karat, aluminium, lapisan insulasi digawe saka karet silikon, karet silikon alus, insulasi apik, lan tahan suhu dhuwur lan suhu endhek, tahan suhu dhuwur nganti 400 derajat isih bisa digunakake kanthi normal, lan kelembutane ora owah, disipasi panas seragam, mula jangkauan aplikasi panas silikon jembar banget.
Fungsi Produk
Kawat pemanas rangka lawang panyimpenan adhem kanggo nyegah rangka lawang panyimpenan adhem amarga lapisan gula utawa pendinginan cepet sing disebabake dening panyegelan lan insulasi sing ora apik. Prinsip kerjane utamane kanggo manasi udara ing sekitar rangka lawang kanthi manasi kawat panas kanggo entuk efek ngontrol suhu. Setelan kawat pemanas rangka lawang panyimpenan adhem bisa kanthi efektif ningkatake kinerja insulasi termal panyimpenan adhem lan njamin kualitas lan efek panyimpenan barang sing disimpen.
Gambar Pabrik
Proses Produksi
Layanan
Ngembangake
wis nampa spesifikasi produk, gambar, lan gambar
Kutipan
Manajer menehi saran pitakon sajrone 1-2 jam lan ngirim kutipan
Conto-conto
Sampel gratis bakal dikirim kanggo mriksa kualitas produk sadurunge produksi bluk
Produksi
konfirmasi spesifikasi produk maneh, banjur atur produksi
Pesenan
Pesan sawise sampeyan ngonfirmasi conto
Tes
Tim QC kita bakal mriksa kualitas produk sadurunge dikirim
Pengepakan
kemasan produk sesuai kebutuhan
Ngunggah
Ngunggah produk siap pakai menyang wadhah klien
Nampa
Wis nampa pesenanmu
Apa sebabe milih kita
•25 taun ekspor & 20 taun pengalaman manufaktur
•Pabrik iki jembaré kurang luwih 8000m²
•Ing taun 2021, kabeh jinis peralatan produksi canggih wis diganti, kalebu mesin pengisi bubuk, mesin penyusutan pipa, peralatan lentur pipa, lan liya-liyane.
•Rata-rata produksi saben dina yaiku 15000 pcs
• Pelanggan Koperasi sing beda
•Kustomisasi gumantung saka kabutuhan sampeyan
Sertifikat
Produk sing gegandhengan
Gambar Pabrik
Sadurunge pitakon, kirim spesifikasi ing ngisor iki:
1. Ngirim gambar utawa gambar asline marang kita;
2. Ukuran, daya, lan voltase pemanas;
3. Syarat khusus pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















